KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16217127
nr 1621 7127
Francois Gall
(1912-1987), Frankrike
Gatubild "Mont Martre". Signerad. Blandteknik, bildmått: 15x21 cm, yttermått inklusive ram. 31x39 cm
Francois Gall, fransk bildkonstnär född i Ungern 1912, död i Frakrike 1987.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:07:03
17/5 18:02:56
300 kr
20/5 05:55:10
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Francois Gall
Läs mer om Francois Gall